תרבות

"לקבל דיל של 5,000 זקיקי שיער יותר ובחצי מחיר!" - איך משיגים השתלת שיער משתלמת אצל המומחים בטורקיה בלי לקום מהספה?

שאף אחד לא יסובב לכם את הראש – השתלות שיער בטורקיה הן לא מה שחשבתם. היום אפשר לקבל אבחון היברידי, ייעוץ מרחוק ופינוקים במלונות 5 כוכבים בחו"ל בדרך לבלורית שהופכת כל מתקרח ממוצע לגבר נחשק. יצאנו לבדוק מהי הרשת המחתרתית המדוברת היום ואיך אפשר להשיג דרכה "דילי זהב" עם 50-70% הנחה בזמן שמקבלים שירות 'הכל כלול' אצל המומחים המובחרים בטורקיה?

מור משרקי  18.10.21 // 10:30

"שמעתי את כל הסיפורים הכי מזוויעים על השתלות שיער בטורקיה," מספר אביעד, בן 29 מפתח תקווה, "ולא הייתי מוכן להסתכן. חברים שלי שהתכתבו עם כלבויניקים שסידרו להם השתלות בזול בסוף יצאו הכי מופסדים שיש. אבל אז מצאתי את הרשת המחתרתית ששינתה את כל התמונה מבחינתי, זה היה נס!"

במציאות של היום, כשישראל היא מהמדינות המובילה בעולם באחוז ההתקרחויות בגיל צעיר אצל גברים, הביקוש להשתלות שיער מרקיע שחקים. הבעיה? בזמן שהרפואה המתקדמת עוד לא הגיעה לארץ, הטורקים מחזיקים את הטכנולוגיות ואת הניסיון כדי להגיע לתוצאות השתלה שנראות כמו שיער טבעי לחלוטין וישראלים רבים מסתבכים עם ארגון הפרוצדורה הרפואית בארץ זרה באופן מקצועי.

"מה שאני רואה סביבי כבר שנים זה בחורים בגילאי 19, 20 ואפילו 35 שכל הביטחון העצמי שלהם מתרסק על התקרחות," מספר אסף אליאסי (33) והבעלים של 'אסתטיקל', הרשת המחתרתית ל"דילי זהב" בעולם השתלות השיער, "מה שהם לא יודעים – זה שהיום אפשר לפתור את זה בקלות כמעט מצחיקה…"

בתמונה: לפני ואחרי של מי שביצע השתלת שיער מקצועית דרך 'אסתטיקל'

אני אגיד לך בכנות, השתלת שיער נשמע כמו חתיכת פרוצדורה, לא שווה כבר להשלים עם ההתקרחות?

"תכל'ס? אתה אף פעם לא יכול להשלים עם משהו שמוריד לך את הביטחון. זה תמיד יציק, תמיד יטריד, תמיד יהיה הנקודה הרגישה וגם אם החבר'ה יתבדחו על זה בקלילות – אותך זה אף פעם לא באמת יצחיק.

זה פוגע בהצלחה שלך עם בנות, זה פוגע בהצגה מול בכירים בעבודה, זה שם וזה בולט לעין ואי אפשר לפספס את זה. פתאום מביך להיפגש עם אנשים שהכירו אותך פעם עם שיער ועכשיו בקושי מזהים. אתה מתבייש להצטלם מכל מיני זוויות כי ההתקרחות מתחילה לבלוט… לא נעים.

איך אמר לי פעם מישהו: אתה במשך שנים מסתכל מול המראה וכל יום המפרצים גדולים, וככל שהמפרצים גדולים יותר כך הביטחון שלך יורד. מיליוני גברים כבר הבינו שזה לא שווה את זה. עדיף לבצע השתלת שיער בתהליך פשוט ומהיר כמו שכולם עושים ולהרגיש בנוח כל החיים. להוריד דאגה אחת מעל הראש".

אוקיי, אבל גם אם אני מתעניין בהשתלות שיער, למה כולם מדברים על טורקיה, מה כבר יש שם?

"בוא נתחיל מזה שזאת מדינת השתלות השיער הכי גדולה בעולם! בתור ישראלים אנחנו נוטים לראות את טורקיה כיעד זול של מלונות להתפנק בהם בקיץ. אבל האמת היא שבעיני כל העולם, טורקיה מחזיקה את כל הטכנולוגיות הכי מתקדמות בהשתלת שיער כולל רופאים עם שם עולמי שהתמחו שם במיוחד בתחום זה.

אם בעבר היו עושים קעקועים של נקודות על הקרקפת כדי לדמות שיער, או מנתחים ומוציאים פרוסת שיער כדי להשתיל אותה באמצע הראש, היום השיטות הרבה יותר מתקדמות והתוצאות הן בהתאם. רק בטורקיה תקבל את האיכות שהיית רוצה להסתובב איתה על הראש אחר כך – וזה גם זול באופן משמעותי".

מה שלימדו אותי זה שאם זה זול - זה לא איכותי, איך העניין הזה מסתדר עם השתלות שיער בטורקיה?

"המטבע בטורקיה מאוד זול באופן יחסי לשקל, ככה שכמו שמלונות היוקרה שתלך אליהם לחופשת הכל כלול בקיץ יהיו זולים מכל מלון סוג ד' פה בישראל – ככה גם השתלות השיער היוקרתיות אצל טובי המומחים יעלו לך ב-60% פחות מכל הליך שתעשה פה בישראל.

האיכות קריטית. אנשים פוחדים שייצא להם כמו ראש של בובת פלסטיק, קווצות שיער מרווחות מדי ושכולם יידעו שהם עשו השתלה. האמת היא שאם אני אראה לך תמונות של אנשים שעשו השתלות שיער בטורקיה אתה לא תאמין – זה נראה כאילו הם לא התקרחו מעולם.

ברגע שהולכים על בתי חולים מוכרים ועל רופאים שעשו השתלות שיער לכל הסלבריטאים הכי הכי, אפשר להיות בטוחים שגם לך הם יוציאו תוצאה מושלמת. החברות שאנחנו עובדים איתם בטורקיה הן כאלה שעשו השתלות לכל המי ומי בכדורגל ובעסקים, כמו בלה בלה. הם לא יפשלו לך, אין סיכוי כזה בעולם".

תהליך השתלת השיער

אוקיי, יותר מרגיע. אבל איך עובדת הפרוצדורה עצמה, זה עדיין הליך ניתוחי מורכב כזה, לא?

"אני יכול להבטיח לך שזה הרבה יותר פשוט ממה שזה נשמע. בקצרה, השיטות המובילות היום בטורקיה מבוססות על השתלת זקיקי שיער שמשיגים מ'איזור תורם' אחר בגוף שלך. לרוב, עורף או אחורי הקרקפת יכולים להיות מצע עשיר לזקיקי שיער, ואותם משתילים באיזורי ההתקרחות בפיזור טבעי ככל האפשר.

מדובר בתהליך של 6 שעות בממוצע שבהן הראש שלך מקבל שתילי שיער, שהם טבעיים לגמרי כי הם לגמרי שלך, כדי שהקרקפת תוכל להצמיח בחזרה שיער סמיך ועשיר ולהחזיר לך את הבלורית. זה תהליך של פעם אחת שאתה עושה ויוצא עם שיער טבעי ועם הביטחון העצמי שלך בחזרה – לאורך כל החיים…"

אוקיי ואם אני באמת רוצה לסגור השתלת שיער בטורקיה, יש ד"ר כזה וד"ר כזה, איך אדע מי הכי טוב?

"זאת נקודה חשובה. הרבה ישראלים היום רודפים אחרי מחירים זולים או כל מיני הבטחות שווא. גם מי שהולך על העניין ברצינות והולך רק עם המלצות של אחרים – במקרים רבים בסוף נדפק. למה? כמה סיבות:

רוב המקומות שמציעים השתלות שיער בטורקיה יכווינו לדוקטור אחד בלבד שהם הפכו אותו למותג. אז בסדר, יכול להיות שהדוקטור הזה הוא מצוין – אבל אתה חושב שהוא זה שמטפל בעצמו בכל אלפי האנשים שמכווינים אליו? ממש לא. 

הם משתמשים בשם שלו כדי למכור ובסופו של דבר מי שמנתח לך את הראש זה הטכנאים שהם המתמחים שלו. זה חשוב כי בהרבה מקרים אתה בא ומשלם יותר כסף על הטיפול הממותג ואחרי ההרדמה מביאים לך מנתח מתחיל שבפועל עלול לעשות הרבה טעויות הרות אסון ולך לא יהיה מושג. 

איזה טעויות למשל? הוא יכול לפזר את זקיקי השיער בצורה לא מקצועית ואתה תיראה כמו קישקשתא עם שיער א-סימטרי ועם התקרחויות. חשוב לדעת שהעברת זקיקים באיכות גבוהה לאזור הדרוש היא מה שתקבע את קליטת השיער החדש – עבודה לא מקצועית בחלק הזה תשאיר תוצאה מביכה על הראש וחבל. 

בנוסף, עבודה לא זהירה של הטכנאי גם יכולה לפגום באזור התורם, לצלק את הקרקפת ולגרום למיליון תקלות שתגלה רק בדיעבד. 

אצל רופא מוסמך שעבר עשרות אלפי השתלות שיער זה פשוט לא יקרה, אבל ברוב המקומות לא יבטיחו לך כזה דבר – ישתמשו בשם של הד"ר כדי למשוך אותך פנימה ואז ברגע האמת בטורקיה, בלי שום השגחה ופיקוח, יכניסו לך מתמחה שברגע אחד קטן יכול לחרב לך את כל העסק".

וואלה, נשמע מפחיד. אז מה אני אמור לעשות כדי לוודא שרק רופא מומחה ישתיל לי את השיער?!

"המלצה ראשונה שלי – לא לסמוך על מי שמוכר לך ד"ר אחד ויחיד. תמיד תברר עוד אפשרויות. אל תאמין להבטחות ותברר בעצמך. זה כנראה מה שהיית עושה ברכישה של כל דבר אחר.

תחשוב על זה, כשאתה רוצה לקנות רכב מה אתה עושה? בודק את הדגמים המובילים, משווה מחירים, מברר על הסוכנות הכי בטוחה ואמינה. רק ככה תקבל תמורה הולמת למחיר כדי שבסופו של דבר הרכב ישרת אותך לאורך זמן.

אז למה לא לעשות את זה בהשתלת שיער? למה לא לעשות השוואת מחירים בין המותגים הכי גדולים ולוודא שאתה מקבל את הטיפול המדויק שמתאים לך ומאיש המקצוע הכי טוב? 

בדיוק בגלל זה 'אסתטיקל' נחשבת פורצת דרך בתחומה – היא שוברת את המונופול של הרופאים הבודדים ושל כל מבטיחי ההבטחות שמחפשים לסחוט ממך כסף, ופותחת לגבר הישראלי מגוון רחב של דוקטורים שנבחרו בפינצטה מ-5 בתי החולים המובילים בטורקיה, כדי שאתה תהיה עם השליטה בידיים. 

זה אומר שאחרי שיחת ייעוץ ובירור אחת אתה יכול לבחור מה 'דיל הזהב' שמתאים לך, בלי להתפשר על איכות הטיפול, אחרי שביצעת החלטה מושכלת, קראת ביקורות של משתמשים אמיתיים וקיבלת את ההצעה הכי משתלמת מכמה רופאים שונים, כדי להשוות מחירים. ככה אתה מגיע לטורקיה בראש שקט ויודע שתקבל את הכי טוב שיש".

אבל רגע, איך בעצם אני סוגר דיל משתלם בטורקיה אם אני נמצא בארץ, זה לא מבולגן לתקשר מרחוק?

"אז זה היופי! אתה לא צריך לתקשר עם אף אחד בחו"ל, ממש לא. יש לך איש קשר, יועץ מקצועי מטעם אסתטיקל, והוא בקשר יומיומי עם כל המרפאות הנבחרות והדוקטורים בטורקיה ולכן יכול לקבל מהם תשובות מיידיות. 

הוא מתאים לך את הטיפול שאתה צריך ועושה לך אבחון היברידי מרחוק – אתה לא צריך לקום מהספה וכבר יש לך תוכנית טיפול סגורה עם כמה אופציות לבחירתך. אבל זה לא נגמר שם, כי גם אחרי שתיאמת טיפול, הוא לא משאיר לך שום קצה פתוח או שאלה לא סגורה.

הוא נותן לך מענה על כל צורך, דואג לצרכים שלך מא' עד ת'. ממש האוזן הקשבת שלך בתהליך. הוא גם זה שמסדר לך את הדיל מול בתי החולים, מתאם לך טיסות ומלונות מתאימים לדרישות שלך ולא נותן לך להסתבך עם שום דבר. 

זה מגיע לרמה שהוא מתאם לך שירות הסעות VIP שמוביל אותך משדה התעופה למלון, ואז לבית החולים ובחזרה. אתה טס כשיש לך ידע ברור מאוד מה הולך לקרות איתך בכל שלב, 0 סיבוכים".

"היועץ דואג לך להכל מא' ועד ת', הוא יענה לך על כל השאלות - איתו אתה לא לבד בתהליך".

אוקיי אז הוא דואג לי לכל התהליך מהארץ, אבל מה קורה כשאני מגיע לטורקיה, מי דואג לי?!

"אז בחלק מהמקרים יש אפשרות שהיועץ יתלווה אליך לחו"ל, ממש יישב איתך בטיסה וילך איתך יד ביד עד המרפאה. אבל האמת היא שרוב הישראלים שמגיעים דרכנו מקבלים את פרטי הקשר של ד"ר ישראלית שעובדת בטורקיה עם בתי החולים הנבחרים של אסתטיקל ודוברת עברית, והיא דואגת להם להכל.

יש גם אפשרות בזמן הפרוצדורה הרפואית עצמה לקבל שירותי תרגום לעברית באופן מקוון, או לקבל מתרגמת נוכחת שתהיה בתקשורת עם הצוות הרפואי הטורקי. בשורה התחתונה, יש לך את הביטחון ואת השליטה המלאה בסיטואציה. אתה עובר את ההשתלה כמו מלך ונשאר מבסוט עד הגג.

לא סתם אני אומר כמו מלך, אגב. 'דיל הזהב' שאסתטיקל מסדרת לך הוא בסגנון 'הכל כלול' – טיסות, שהות במלונות 5 כוכבים מהיוקרתיים שבטורקיה, אוכל, הסעות לבית המלון ובחזרה, כל הבדיקות האפשריות וזמינות 24/7 של הצוות הרפואי. 

בהיבט החווייתי אפשר לשלב בדילים גם סיורים מודרכים ולטיולים בקבוצות אם אתה בא עם כמה חברים. זאת חופשה בחו"ל לכל דבר – רק שבמקום לחזור לארץ בלי כלום, אתה חוזר עם ראש מלא בשיער. 

ונוסף על כל זה, גם כשחוזרים לארץ אתה נמצא בפיקוח של מומחה שבודק שהשתלים נקלטו היטב ואפילו מקבל ערכת טיפול משלימה שדואגת לחזק אותם. לא יספרו לך את זה, אבל זה טיפול שכל מי שעבר השתלה צריך לעשות והולך לשלם עליו בין 2,800 ל-3,200 ש"ח, כשאתה מקבל אותו בחינם כחלק מהדיל".

"אתה מקבל 'הכל כלול' באסתטיקל - הסעות ואירוח במלונות 5 כוכבים בטורקיה, ואפילו ערכת טיפול משלימה לאחר החזרה לארץ".

וואלה, שווה. אז מה אני עושה כדי למצוא לי "דיל זהב" להשתלת שיער יוקרתית בטורקיה?

"יפה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא ליצור אתנו קשר ואחד מיועצי אסתטיקל יחזור אליך לתיאום אבחון היברידי. משם תקבל רשימת הצעות שנסדר לך במיוחד לפי התקציב וההעדפות שלך, כך שתוכל לבצע גם השוואת מחירים ולקרוא ביקורות על כל דוקטור כדי לוודא שאתה מקבל את מה שהכי נראה לך.

לאחר מכן נתאם תאריכים להשתלה ונסדר לך את 'דיל הזהב' יחד עם טיסות, מלונות והסעות. זה המקום להזכיר שבגלל שאסתטיקל נמצאת בקשר מתמיד עם מוסדות גדולים בטורקיה שעוסקים בכל תחומי האסתטיקה, אנחנו גם נותנים מענה מיוחד של שירות 'All in one' גם לקמטים, שיניים, משקל כבד ועוד.

כל פרוצדורה אסתטית שבארץ עולה עשרות אלפי ש"ח, אפשר למצוא בטורקיה אצל טובי הרופאים בעולם ובמחירים ללא תחרות של 50-70% פחות. טיול אחד לחו"ל ואתה חוזר בנאדם חדש, עם שיער שופע, עם חיוך מיליון דולר, עם גוף חטוב ובעיקר – עם ביטחון עצמי בשמיים".

כתבות דומות

הטוויסט העיצובי הסודי שהופך כל בית פשוט לאימפריה

קיר בחדר השינה שהוא בעצם אקווריום, מטבח שנעלם בלחיצת כפתור – וחדר כושר שקוף שמשקיף אל הסלון. נשמע כמו פנטזיות שקיימות רק בדמיון? תחשבו שוב. הילה ואבי בן שאנן שעיצבו בתי מלון בארץ ובחו"ל טוענים שאפשר לקחת את הטרנדים המופרעים ביותר מעולם העסקים – וליישם אותם בבתים פרטיים בעבודות בוטיק. מוכנים להפוך את הבית ליצירת מופת? ככה תעשו את זה

לכתבה »

לא רק לבוגרי 8200, ובלי פסיכומטרי: מספיקה השאיפה ללמוד, ואתה פסיעה מקריירה יציבה בסייבר תוך שנה

לצד המחסור העצום של עובדים בתחום הסייבר, שהגיע אפילו עד שולחן הממשלה עם ניסיונות לעזור, חברת ההייטק סמארט גרופ מציעה קורס מצליח לקריירה נגישה מתמיד בתחום הסייבר, לצעירים שחולמים על חיים טובים ומפנקים. "זה לא קורס העשרה", מסבירים בחברה. "כחברת הייטק אנחנו יודעים מה התפקיד ביומיום של אנשי סייבר ובהתאם לכך מכינים לקריירה בהייטק. נקודה"

לכתבה »

התגלית של נאס"א שתעזור לכם לישון כמו מלאכים.

סובלים משינה לא טובה ומעייפות שלא נגמרת? מסתבר שאתם לא לבד וכל ישראלי שני (50%) שותף לצרה הזו. לטענת תומר בן חמו, מנכ"ל חברת אירופלקס, תגלית פורצת דרך שפותחה לאחרונה במעבדות המחקר של נאס"א תרמה לייצור פתרון מהפכני ("מיטה מתכווננת") ששם סוף אחת ולתמיד לכל כאבי הגב ובעיות השינה, דבר שיהפוך את הלילה שלנו לחוויה מפנקת כמו במלון 5 כוכבים. וכל זה? במחיר שווה לכל כיס. יצאנו לבדוק.

לכתבה »

עידן דנש: "10 לקוחות בשיווק בדיגיטל, וזה מספיק כדי להתפטר"

מתים לעשות שינוי קריירה ולהגיד "ביי" לבוס? עידן דנש טוען, שבישראל 2022 עם יותר מ-600,000 בעלי עסקים שצמאים ללקוחות מדי יום, מי שילמד לנצל את פייסבוק ואינסטגרם ולהפוך גולשים אנונימיים לפניות איכותיות – יוכל לבנות תוך 6-12 חודשים עסק יציב (מהבית) מבוסס אינטרנט, ככה שמהר מאוד ניתן יהיה להתפטר מהעבודה בלב שקט ובלי דאגות. והיופי? צריך בשביל זה סך הכל 10 לקוחות. יצאנו לבדוק.

לכתבה »

כתבות דומות

הטוויסט העיצובי הסודי שהופך כל בית פשוט לאימפריה

קיר בחדר השינה שהוא בעצם אקווריום, מטבח שנעלם בלחיצת כפתור – וחדר כושר שקוף שמשקיף אל הסלון. נשמע כמו פנטזיות שקיימות רק בדמיון? תחשבו שוב. הילה ואבי בן שאנן שעיצבו בתי מלון בארץ ובחו"ל טוענים שאפשר לקחת את הטרנדים המופרעים ביותר מעולם העסקים – וליישם אותם בבתים פרטיים בעבודות בוטיק. מוכנים להפוך את הבית ליצירת מופת? ככה תעשו את זה

לכתבה »

לא רק לבוגרי 8200, ובלי פסיכומטרי: מספיקה השאיפה ללמוד, ואתה פסיעה מקריירה יציבה בסייבר תוך שנה

לצד המחסור העצום של עובדים בתחום הסייבר, שהגיע אפילו עד שולחן הממשלה עם ניסיונות לעזור, חברת ההייטק סמארט גרופ מציעה קורס מצליח לקריירה נגישה מתמיד בתחום הסייבר, לצעירים שחולמים על חיים טובים ומפנקים. "זה לא קורס העשרה", מסבירים בחברה. "כחברת הייטק אנחנו יודעים מה התפקיד ביומיום של אנשי סייבר ובהתאם לכך מכינים לקריירה בהייטק. נקודה"

לכתבה »

התגלית של נאס"א שתעזור לכם לישון כמו מלאכים.

סובלים משינה לא טובה ומעייפות שלא נגמרת? מסתבר שאתם לא לבד וכל ישראלי שני (50%) שותף לצרה הזו. לטענת תומר בן חמו, מנכ"ל חברת אירופלקס, תגלית פורצת דרך שפותחה לאחרונה במעבדות המחקר של נאס"א תרמה לייצור פתרון מהפכני ("מיטה מתכווננת") ששם סוף אחת ולתמיד לכל כאבי הגב ובעיות השינה, דבר שיהפוך את הלילה שלנו לחוויה מפנקת כמו במלון 5 כוכבים. וכל זה? במחיר שווה לכל כיס. יצאנו לבדוק.

לכתבה »

עידן דנש: "10 לקוחות בשיווק בדיגיטל, וזה מספיק כדי להתפטר"

מתים לעשות שינוי קריירה ולהגיד "ביי" לבוס? עידן דנש טוען, שבישראל 2022 עם יותר מ-600,000 בעלי עסקים שצמאים ללקוחות מדי יום, מי שילמד לנצל את פייסבוק ואינסטגרם ולהפוך גולשים אנונימיים לפניות איכותיות – יוכל לבנות תוך 6-12 חודשים עסק יציב (מהבית) מבוסס אינטרנט, ככה שמהר מאוד ניתן יהיה להתפטר מהעבודה בלב שקט ובלי דאגות. והיופי? צריך בשביל זה סך הכל 10 לקוחות. יצאנו לבדוק.

לכתבה »